Hakkımızda;

2015 yılında tarafımızdan kurulan DTM Outlet’in ana ilkesi ;

Ülkemizde ve dünyada kendini kanıtlamış beyaz eşya sektöründe lider olmuş markaları bir çatı altında toplamak ürün ve hizmet çeşitliliğini sağlamak, “YÜKSEK KALİTE UYGUN FİYAT” ilkesinden çıktığımız yolda müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Muğla’nın ilk ve tek beyaz eşya ve elektronik Outlet mağazası olarak DTM Outlet,2015 yılından beri sektörde öncü markaları siz değerli müşterilerimize uygun fiyat ve yüksek kaliteyle sunmaktan gurur duyar.

Vestel şirketinin sahibi olduğu Regal yetkili satış mağazası olarak sizlere en iyi şekilde hizmet vermek öncelikli görevimizdir. Ferre yetkili satış noktası olarak ankastre ürünlerini güven ve mükemmel hizmet anlayışıyla mağazalarımızda bulabilirsiniz. Arzum ve Fakir küçük ev aletleri yetkili satış mağazası olarak yüzlerce çeşit ev aletini bulabileceğiniz mağazalarımızda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız!

DTM Outlet, müşterileri ve tedarikçileri ile kurduğu güvene dayalı ilişkileriyle ve çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.